Poznaj nas bliżej - Smykolyki.pl - artykuły i prezenty dla niemowlaka

Poznaj nas bliżej

Odpowiedni i wyjątkowy prezent dla smyka, który obchodzi swoje pierwsze urodziny to nie lada wyzwanie. Pozostaje również kwestia tortu, którego nie może zabraknąć w tak ważnym dniu .. A jaki podarunek sprawić rodzicom oczekującym na narodzenie się dziecka lub tym, których dopiero co odwiedził przysłowiowy bocian?

Próbując znaleźć najlepszą odpowiedź na to pytanie stworzyliśmy Smykołyki – produkty łączące w sobie praktyczne elementy niezbędne w pierwszym okresie życia dziecka, bezpieczne akcesoria, które przyniosą radość niejednemu szkrabowi, a wszystko to zawarte w zestawie tworzącym może nie „smaczny”, ale na pewno jedyny w swoim rodzaju tort. W ofercie znajdują się również produkty, które wyglądają, jak inne znane nam smakołyki, np. zestaw kolorowych babeczek.

Wszystkie składniki w naszych Smykołykach są dokładnie dobierane, mając na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo najmłodszych jubilatów, jak i wyjątkowość każdego elementu z osobna. Znajdują się wśród nich między innymi ekologiczne pieluszki nowej generacji oraz ręcznie szyte maskotki z certyfikowanych i antyalergicznych materiałów, które stanowią niejako wisienkę na naszych tortach.

Obecnie artykuły dla dzieci są łatwo dostępne – jest wiele sieciowych sklepów, w których można zaopatrywać się szukając prezentu dla dziecka lub też szykując się na pojawienie własnego. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że trudno jest zdobyć produkt oryginalny, niepowtarzalny, a zarazem bezpieczny dla obdarowanego smyka. Nasza oferta jest więc  odpowiedzią na tę potrzebę i staramy się na bieżąco rozszerzać nasz asortyment, by jak najpełniej spełniać oczekiwania naszych klientów.

Smykołyki to jedyna taka firma na polskim rynku, która oferuje oryginalne, a zarazem praktyczne zestawy, idealnie sprawdzające się jako prezent na Baby Shower lub z okazji narodzin dziecka. Już wkrótce umożliwimy naszym klientom wysyłkę produktów bezpośrednio do szpitala, a także spersonalizowania wybranego zestawu. Na naszej stronie znajdzie się również specjalna oferta dla firm.